• info@7d.com.tr
  • 150 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde KARGO BEDAVA !
Hakkımızda

7D Gıda, Endüstriyel Un, Pastacılık ve Ekmekçilik ürünleri üzerine uzmanlaşan pazarlama ve dış ticaret firmasıdır. 2005 yılında kurulan firmamızın müşteri portföyü, gıda sektörünün lider üretici firmaları, pastane, unlu mamüller ve fırınlardan oluşmaktadır. ''Müşteri memnuniyeti''ni esas alıp, modern ve yenilikçi duruşumuz ile hizmet ve kaliteyi ön planda tutuyoruz.'Yenilikçilik'' temel değerlerimizden birisidir, ''farklı bakış açıları'' ise yenilikçilik kültürünün anahtarıdır, liderlerimiz ve takım arkadaşlarımız ile birlikte dünya ekmekçilik ve pastacılık kültürlerini sürekli olarak araştırıyor, profesyonellerin yanında olup ''Lezzetli Karışımlar'' sloganı altında sizlere farklı lezzetler sunuyoruz.

Kuruluş

Gıda sektöründeki bilgi birikimimizi ve tecrübemizi yeni bir firma kurarak,sektörüne yön veren bir firma olarak yıllardır hizmetteyiz.

Misyon

Etik değerlere saygılı bir şekilde, ilkelerimizden taviz vermeyip, ''müşteri memnuniyeti'' odaklı ekibimiz ile sürekli kendimizi yenilemek ve sizlere daha iyi hizmet verebilmek.

Vizyon

Endüstriyel un, ekmekçilik ve pastacılık ürünleri konusunda müşteri taleplerini ön planda tutup, yenilikçi ve değişim yaklaşımıyla gıda pazarında lider bir firma olabilmek..